KONST / Litografier / Färglitografi 10188371
nr 1018 8371
Färglitografi
Gunnar Larsson, onumrerad, bladets mått: 40x49
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 februari 2016
kl 20:07:15
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)