BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 10741076

nr 1074 1076

Takarmatur

PH, diameter: 50 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 12 december 2016
kl 18:49:13

12/12 18:32:58 1      Vinnande bud