KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12804401
nr 1280 4401
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 56x49cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 20:25:31
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr