KONST / Litografier / Färglitografier 9031226
nr 903 1226
Färglitografier
2 st. Böckman, numrerade och signerade, motivet. 40x48 + 20x54
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 juli 2014
kl 18:14:37
18/7 17:26:05
100 kr
27/7 19:15:16