KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114101

nr 1411 4101

Oidentifierad konstnär. Scenbild. Signerad. Olja på pannå, 21x24, yttermått inklusive ram: 25x29 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 19:20:58