MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 10849542
nr 1084 9542
Stolar
4 st, Björk, betsad, 20-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 januari 2017
kl 18:36:35
100 kr
200 kr