KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12848612
nr 1284 8612
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Blandteknik, Signerad, 20x17 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:23:35
25/10 16:58:17
100 kr
28/10 17:05:33
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg