KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15126076
nr 1512 6076
Blandteknik
Ana Maria Pacheco, komposition. Signerad, blandteknik, daterad -81. Bladets mått: 55x75 cm, yttermått inklusive ram: 73x91 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 december 2022
kl 20:52:26
19/12 19:09:00