KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 6387029
nr 638 7029
Träsnitt
Japan, 1800-tal, 36x25
Utrop:
300 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 maj 2010
kl 17:04:22
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
950 kr
6