FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 10112028
nr 1011 2028
CHAIRS
2 st, Barock, läder, en med gyllenläder, slitage, skador.
2 st, Barock, läder, en med gyllenläder
Condition: slitage, skador
3000
SEK 2400
Monday January 11 2016
at 18:51:52
2.200 kr