KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15978016
nr 1597 8016
Ingrid Nilsson, Landskap, Gotland. Signerad. Olja på duk, 84x108 cm, yttermått inklusive ram: 92x116 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 12 februari 2024
kl 20:30:31
1.400 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.800 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr