ÖVRIGT / Diverse / Bordstabletter 14445020
nr 1444 5020
Josef Frank
(1885-1967), Österrike
Bordstabletter, 6 st, 30x40 cm
Kondition: slitage, skador
Josef Frank, arkitekt och formgivare född 1885, död 1967.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 januari 2022
kl 18:27:45
100 kr
200 kr