KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 16144321

nr 1614 4321

Färgetsningar

2 st, bland annat Jean Skoglund, "Djurgården & Insjömotiv". Bildmått: 30x43 cm, yttermått inklusive ram: 54x68 cm. Signerad

Utrop:

300 kr

måndag 22 april 2024
kl 20:25:54