Ã–VRIGT / Musikinstrument / Nyckelharpa med stråke 16569131

nr 1656 9131

Nyckelharpa med stråke

Signerad E Hall, 1981. Längd: 98 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 11 november 2024
kl 18:16:53

11/11 18:11:15 1      Vinnande bud