KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 4445515
nr 444 5515
Gouache
'Snövit och de sju dvärgarna', väv, julmotiv, signerad AJ. 1916, ca 45 x 120 cm, ram och glas
måndag 18 december 2006
Gouache