GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 13464233

nr 1346 4233

Vas

Kina, 1900-tal, Höjd: 20cm

Kondition: nagg, spricka/ sprickor

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 7 september 2020
kl 19:29:35

7/9 18:55:02 1      2.000 kr
7/9 19:00:46 2      Vinnande bud