KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13955493
nr 1395 5493
Gösta Sundvall
(1900-1957), Sverige
Oljemålning, Ej signerad, båthamn. Olja på pannå, 32x40cm, yttermått inklusive ram: 36x44cm
Gösta Sundvall, svensk målare född 1900 i Stockholm, död 1957.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:25:47
27/4 14:08:47
Gösta Sundvall
Läs mer om Gösta Sundvall