ÖVRIGT / Diverse / Kuriosa 10291091
nr 1029 1091
Kuriosa
4 delar, bland annat Bil "Prameta Buick405" längd: 14-43
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 april 2016
kl 18:06:50
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr