ART / Oil paintings / Oil painting 11922075
nr 1192 2075
OIL PAINTING
Usko Näresuo. Signed, dated 1984. Oil on canvas, 64x64 cm,
Usko Näresuo. Signerad, daterad 1984. Olja på duk, 64x64 cm
SEK 250
Monday July 2 2018
at 18:19:07
100 kr
200 kr