KONST / Litografier / Litografi 7083180

nr 708 3180

Litografi

Miró, boksida, osignerad, 38x57

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 8 augusti 2011
kl 19:44:57

2/8 15:05:09 1      300 kr
8/8 15:02:07 2      Vinnande bud