BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 13442494
*
nr 1344 2494
Bordslampor
Ett par, 1970-tal, keramik. Höjd: 66 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 augusti 2020
kl 19:27:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/8 10:38:01
1
100 kr
29/8 10:48:14
2
150 kr
29/8 11:31:16
3
200 kr
31/8 16:07:18
4
Vinnande bud
31/8 19:22:02
5
300 kr
31/8 19:22:02
4
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
6491 Bordslampa
mässing. Diameter: 44 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:37
-
7156 Bordslampa
Sten/metall, Kolonn. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:49
-
6471 Bordslampor
4 + 1 st, bland annat Falkenberg, glasfot / mässin..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:27
-
7064 Bordslampskärmar
4 st, Firma Svenskt Tenn
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:13
*
Bordslampor
Läs om budbetjänten
nr 1344 2494
Bordslampor
Ett par, 1970-tal, keramik. Höjd: 66 cm
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 31 augusti 2020 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 28/8 10:38:01 | 1 | 100 kr |
| 29/8 10:48:14 | 2 | 150 kr |
| 29/8 11:31:16 | 3 | 200 kr |
| 31/8 16:07:18 | 4 | Vinnande bud |
| 31/8 19:22:02 | 5 | 300 kr |
| 31/8 19:22:02 | 4 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
6491 Bordslampa
mässing. Diameter: 44 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:37 -
7156 Bordslampa
Sten/metall, Kolonn. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:49 -
6471 Bordslampor
4 + 1 st, bland annat Falkenberg, glasfot / mässin..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:27
-
7064 Bordslampskärmar
4 st, Firma Svenskt Tenn
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:13



