KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13038197

nr 1303 8197

Blandteknik

2 st, G Lundquist, 1942. Signerad. Motivet: 20x26 cm

måndag 27 januari 2020
kl 19:56:27