KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11543276

nr 1154 3276

Akvarell

Oidentifierad konstnär, hus, monogramsignerad, 13x19

Utrop:

500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 8 januari 2018
kl 20:13:34

Lis Husberg (f. 1920)