KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 15506165

nr 1550 6165

Collage

2 st, Agneta MacTisell, Signerad, yttermått inklusive ram: 36x27, yttermått inklusive ram: 40x30 cm

Utrop:

500 kr

måndag 3 juli 2023
kl 20:50:26