KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 17569426

nr 1756 9426

Ture Lidström

(1917-1995), Sverige

Teckning, Tusch, Signerad, daterad -61, stadsmotiv, 19x20, cm, yttermått inklusive ram: 34x34 cm

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 23:20:28)
Uppdatera
Visning

fredag 30/1, lördag 31/1, söndag 1/2 och måndag 2/2

Auktionen
avslutas:

måndag 2 februari kl 19:26:21

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ture Lidström

Läs mer om Ture Lidström