KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13614304

nr 1361 4304

Ernst Hällgren

(1889-1944), Sverige

Etsning, Signerad, "Tjärhofsgatan". Motivet: 18x24cm

Ernst Hällgren, svensk grafiker född 1889, död 1944.

Utrop:

500 kr

måndag 23 november 2020
kl 19:07:23

Ernst Hällgren

Läs mer om Ernst Hällgren