KONST / Litografier / Färglitografi 13658324
nr 1365 8324
Färglitografi
3 st, Björn Lindroth (1931-1999), Sverige. Signerad, bladets mått: 45x58-44x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:07:55
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)