KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17474152
nr 1747 4152
Staffan Schönberg
(f. 1966), Sverige
Oljemålning, Man med hatt. Signerad, daterad 1999. Olja på duk, 61x91 cm, yttermått inklusive ram: 69x99 cm
Staffan Schönberg, svensk konstnär född 1966.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 december 2025
kl 18:04:40
2/12 18:45:45