KONST / Litografier / Färglitografi 14907086

nr 1490 7086

Harro Koskinen

(f. 1945), Finland

Åkerfält. Signerad och numrerad 184/360. Färglitografi, bildmått: 37x55 cm, yttermått inklusive ram: 51x69 cm

Harro Koskinen, finländsk bildkonstnär född 1945.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 19 september 2022
kl 19:18:41

19/9 19:01:06 1      Vinnande bud

Harro Koskinen

Läs mer om Harro Koskinen