KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 8258192
nr 825 8192
Vytautas Kasiulis
(1918-1995)
Pastell, Vytautas Kasiulis (1918-1995), fiolspelare, signerad, ramens innermått: 50x34 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
9.400 kr
måndag 6 maj 2013
kl 21:05:39
3.600 kr
3.200 kr
6.800 kr
4.200 kr
4.600 kr
5.200 kr
5.800 kr
6.200 kr
7.000 kr
7.200 kr
8.200 kr
7.800 kr
8.200 kr
9.000 kr
9.200 kr