KONST / Litografier / Färglitografi 11729070
nr 1172 9070
Kumi Sugai
(1919-1996), Japan
Färglitografi, -66, signerad och numrerad 2/75, bladets mått: 77x56
Kumi Sugai, japansk bildkonstnär född 1919, död 1996.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 26 mars 2018
kl 19:45:05
25/3 10:53:05