MÖBLER / Bord / Soffbord 7132715

nr 713 2715

Soffbord

rokokostil, längd: 117, djup: 60, höjd: 60

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 5 september 2011
kl 17:49:29