KONST / Litografier / Färglitografi 14114207

nr 1411 4207

Färglitografi

Alain Renoux. Signerad, numrerad 126/175. Bildmått: 31x61cm, yttermått inklusive ram: 56x83cm

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 20:46:25