KONST / Litografier / Färglitografi 13429461
nr 1342 9461
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 250/320. Motivet: 26x38 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:36:59
24/8 19:04:41
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz