KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13128071
nr 1312 8071
Knut Norman
(1896-1977), Sverige
Oljemålning, Venedig. Signerad. Olja på duk, 32x40cm
Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 mars 2020
kl 19:29:54
100 kr
150 kr
200 kr