KONST / Litografier / Färglitografi 12409253

nr 1240 9253

Färglitografi

Håkan Carlsson, "Hjältar i Göteborg”. Signerad, numrerad 111/360, daterad 1995, bladets mått: 50x40 cm, löst blad

Utrop:

500 kr

måndag 11 mars 2019
kl 19:02:18