MÖBLER / Bord / Pelarbord 13229221
nr 1322 9221
Pelarbord
Längd: 45 cm. Djup: 45 cm, höjd: 68 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 april 2020
kl 18:12:55
150 kr