BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 10166309
nr 1016 6309
Olle Andersson
(f. 1939), Sverige
Takarmatur, 'Halo There', 80-tal, Olle Andersson, Boréns
Kondition: slitage, skador
Olle Andersson, svensk inredningsarkitekt och designer född 1939.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 1 februari 2016
kl 18:07:54
900 kr
1.000 kr
Olle Andersson
Läs mer om Olle Andersson
Olle Andersson
Kondition: slitage, skador
Läs mer om Olle Andersson
nr 1016 6309
Olle Andersson
(f. 1939), Sverige
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 1.100 kr |
måndag 1 februari 2016 |
Olle Andersson
Olle Andersson, svensk inredningsarkitekt och designer född 1939.Läs mer om Olle Andersson