KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13856503

nr 1385 6503

Färgetsningar

8 st, FE & Co, Disney, yttermått inklusive ram: 13x13 cm. Signerad

måndag 22 mars 2021
kl 19:32:02