KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14119467
nr 1411 9467
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Signerad. Bildmått: 10x22 cm, yttermått inklusive ram: 26x37 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:15:04
500 kr
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell