KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 7706314

nr 770 6314

Tusch

Forseth, signerad-32, bladets mått: 29x21

Kondition: oramad

Utrop:

500 kr

måndag 13 augusti 2012
kl 19:53:36