Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 12497106



*

nr 1249 7106


MIXED MEDIA

Johan Pettersson, horse, signed. Subject: 19x19,


Johan Pettersson, häst, signerad. Motivet: 19x19


Droit De Suite

Yes

Estimate:

700

Sold:

SEK 700

Auction date:

Monday April 22 2019
at 20:14:23


  • Bid history
Time Bidder Bid
16/4 10:15:01 1      300 kr
17/4 19:52:45 2      500 kr
19/4 11:08:10 1      400 kr
19/4 11:08:10 2      450 kr (Robot)
19/4 11:08:17 1      500 kr
19/4 11:08:17 2      500 kr (Robot)
19/4 11:08:23 1      600 kr
19/4 22:43:38 2      Vinnande bud


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik djurmotiv häst johan pettersson vattenfärg
  • 8033 WATERCOLOUR
    Robert Högfeldt (1894-1986), Sweden. Sovande barn...//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 18:29
  • 8070 MIXED MEDIA
    4 pcs, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sweden. ..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 20:33
  • 8063 COLLAGE
    Maria Hagelby (b. 1957), Sweden. Signed, compositi..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 20:20




Ladda ner broschyr