KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14072015

nr 1407 2015

Yvonne Antoniou-Öhlund

(1927-2005), Sverige

Oljemålning, Hamn. Signerad, daterad -57. Olja på duk, 65x100, yttermått inklusive ram: 66x102 cm

Yvonne Antoniou-Öhlund, svensk bildkonstnär född 1927 i Bryssel, död 2005.

måndag 5 juli 2021
kl 18:11:18

Yvonne Antoniou-Öhlund

Läs mer om Yvonne Antoniou-Öhlund