KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13464557
nr 1346 4557
Örjan Sandemo, "Hon". Signerad, daterad -76. Olja på duk, 115x100 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:45:57
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr