KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8427024
nr 842 7024
1800-tal, Modell, osignerad, 160x125
Utrop:
30.000 kr
Såld:
24.000 kr
måndag 26 augusti 2013
kl 18:39:19
26/8 18:34:19
- Klassiska