KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038109
nr 1303 8109
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1968, Vitovsky. Olja på pannå, 68x47 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 januari 2020
kl 19:23:39
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr