KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16337117
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller carl brandt färgkrita landskap landskapsmotiv landskapsmåleri pastell sjölandskap vattenfärg
-
2002 Pastell
Casper Wrede (1856-1945), Finland. Vinterlandskap...//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
14 oktober kl 19:28
-
4364 Pastell
Oidentifierad Konstnär, Liggande hund, 31x48 cm, y..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
7 oktober kl 18:45
-
4329 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Fjällandskap. Si..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
7 oktober kl 20:41
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller carl brandt färgkrita landskap landskapsmotiv landskapsmåleri pastell sjölandskap vattenfärg
-
2002 Pastell
Casper Wrede (1856-1945), Finland. Vinterlandskap...//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
14 oktober kl 19:28 -
4364 Pastell
Oidentifierad Konstnär, Liggande hund, 31x48 cm, y..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
7 oktober kl 18:45 -
4329 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Fjällandskap. Si..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
7 oktober kl 20:41