KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6743193
nr 674 3193
Akvarell
signerad 1910, blomster, 23x29
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 december 2010
kl 18:58:30
250 kr
250 kr
350 kr
350 kr