MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla med lådor 8371126
nr 837 1126
Bokhylla med lådor
England, längd: 75 D, 28, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 juli 2013
kl 20:49:47
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
350 kr