KONST / Litografier / Färglitografi 12769367
nr 1276 9367
Peder Duke
(1938-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1991, numrerad 101/300. Motivet: 33x31 cm
Peder Duke, född 1938 i Stockholm, död 2003, svensk målare och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:01:26
350 kr
Peder Duke
Läs mer om Peder Duke